شرکت نرم افزاری کیو، دانش بنیان تولیدی نوع یک شد

شرکت نرم افزاری کیو، دانش بنیان تولیدی نوع یک شد

شرکت دانش بنیان کیو، که پیش از این به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا شناخته می شد، پس از ارزیابی مجدد معاونت علمی ریاست جمهوری، توانست عنوان دانش بنیان تولیدی نوع یک را از آن خود کند.

سطح بالای فناوری محصولات (پلتفرم حمل و نقل ایکب، مشاوره آنلاین گفتاره) که نتیجه زحمات شبانه روزی اعضای متخصص و متعهد مجموعه می باشد، باعث شده محصول توانایی رقابت با محصولات خارجی را در سطح بین الملل داشته و با اجرای محصول  در چهار کشور خارجی و ۱۸ استان کشور بیش از پیش در راستای رسیدن به اهداف خود گام برداریم.

امید است که بتوانیم با تلاش مضاعف در این شرایط اقتصادی دشوار، نقش مثبت اقتصادی و اجتماعی خود را به خوبی ایفا کنیم.

شرکت های دانش بنیان تولیدی نوع یک:

شرکت های دانش بنیان تولیدی نوع یک شرکت هایی هستند که بیش از ۵۰% درآمدشان در آخرین اظهار نامه مالیاتی از محصول دانش بنیانشان باشد. محصول این شرکت ها باید به مرحله ی تولید رسیده و این محصول علاوه بر داشتن طراحی مبتنی بر تحقیق و توسعه ، باید از سطح فناوری بسیار بالایی برخوردار بوده ارزش افزوده زیادی را ایجاد نماید تا مشمول فهرست کالا و خدمات دانش بنیان سطح یک گردد.

درباره ما

بیش از 5 سال سابقه توسعه و طراحی نرم افزارهای مختلف و اجرای نرم افزارهای حمل و نقل در 18 استان کشور و 4 کشور خارجی. با نرم افزاری کامل و با پشتیبانی 24 ساعته به مشتریانمان سرویس می دهیم

به مشاوره نیاز دارید ؟

برای مشاوره یا خرید نرم افزار حمل و نقل با ما در تماس باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *