۴ ویژگی که یک نرم افزار باربری باید داشته باشد

۴ ویژگی که یک نرم افزار باربری باید داشته باشد

هنوز مدیریت باربری خود را به شیوه های سنتی انجام میدهید ؟ به زودی میخواهید نرم افزار باربری خودتان را راه اندازی کنید ؟

کمی دست نگه دارید ، آبراهام لینکلن می گوید به من شش ساعت زمان بده که درختی را قطع کنم و من چهار ساعت اول را صرف تیز کردن تبرم خواهم کرد . بهتر است قبل از اینکه سفارش طراحی نرم افزار باربری به شرکت های نرم افزاری بدهید کمی بیشتر تحقیق کنید .نرم افزار های حمل بار فعال در کشور ( الوپیک ،بارکو ،اوبار،زینگ و …) را بررسی کنید . نظرات کاربرانشان را بخوانید  و با دغدغه ها و خواست هایشان بیشتر آشنا شوید . مشتری های شما صاحبان بار ، موتورسواران ، کامیون دارن و صاحبان وانت و اتوبوس ها هستند ، اگر دقیقا بدانید انها چه میخواهند میتوانید بفهمید نرم افزار حمل بار شما چه ویژگی هایی باید داشته باشد

ظاهر خوب نرم افزار باربری

مردم عاشق انجام کارها به ساده ترین شکل ممکن هستند .آنها دوست ندارند وقتی که می خواهند از یک نرم افزار استفاده کنند با آیکن ها و منو های نامفهوم گیج بشوند آنها میخواهند به ساده ترین شکل ممکن سفارش حمل بار خود را ثبت کنند و از تحویل به موقع بار مطلع شوند .

تقویت کننده وفاداری مشتریان

مردم درباره تحویل به موقع بار شک و تردید دارند . نرم افزار باربری باید به گونه ای باشد که زمان واقعی رسیدن بار را به مشتری بگوید و در حین حمل بار با مشتری تعامل داشته باشد و مسیر حمل بار را به صورت زنده روی نقشه به مشتری نشان دهد و هنگام تحویل بار برای صاحبان بار پیام تحویل بار را بفرستد و با تحویل به موقع بار باعث وفاداری مشتری به باربری و تکرار استفاده او از نرم افزار حمل بار شود.

مسیریابی هوشمند

نرم افزار حمل بار باید به گونه ای باشد که با توجه به وضعیت ترافیک و آب و هوا بهترین مسیر ممکن را به راننده ها نشان دهد.

اثبات تحویل بار

نرم افزار حمل بار باید در قبال مشتریان کاملا شفاف عمل کند و اثبات تحویل را ساده کند. برای گرفتن مشاوره یا سفارش طراحی نرم افزار حمل بار ، پیک موتوری و تاکسی یاب با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۵۰۱۳ تماس بگیرید .

درباره ما

بیش از 5 سال سابقه توسعه و طراحی نرم افزارهای مختلف و اجرای نرم افزارهای حمل و نقل در 18 استان کشور و 4 کشور خارجی. با نرم افزاری کامل و با پشتیبانی 24 ساعته به مشتریانمان سرویس می دهیم

به مشاوره نیاز دارید ؟

برای مشاوره یا خرید نرم افزار حمل و نقل با ما در تماس باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *