خرید نرم افزار مشابه اسنپ و تپ سی

خرید نرم افزار مشابه اسنپ و تپ سی

با موفقیت اسنپ و تپ سی تو کشورمون ایران خیلی ها به این فکر افتادن که چرا ما یه استارتاپ تاکسی رو راه اندازی نکنیم ؟ آیا ما هم میتونیم با اسنپ و تپ سی  رقابت کنیم و تاکسی آنلاین خودمون رو داشته باشیم ؟ آیا می توینم یه نرم افزار شبیه اسنپ و تپ سی داشته باشیم ؟ با ایکب همراه باشید تا راجع به این موضوع بحث کنیم و پاسخ سوالات بالا رو باهم بررسی کنیم . 

 

برای موفقیت لازمه همیشه اولین باشیم ؟

سوالی که ذهن خیلی از افراد رو درگیر میکنه این هست که آیا تو هر زمینه ای که بقیه حضور دارن ما میتونیم وارد بشیم و با اون ها رقابت کنیم ؟ آیا واسه ما مشتری های کافی وجود داره که بتونیم کسب درآمد کنیم و از طرفی برند خودمون رو هم به خوبی برندهای بزرگ محبوب کنیم ؟ اصلا چه لزومی داره وقتی یه چیزی موجود هست و داره کار میکنه ما هم وارد رقابت بشیم و به فکر جلو افتادن از اون برند معروف یا شرکت بزرگ باشیم ؟ قطعا برای موفقیت در هر کار و زمینه ای لازم نیست اولین باشیم بلکه باید بهترین باشیم .

ممکنه زمانی که میخواهیم وارد رقابت با سایر شرکت ها و برند ها در کسب و کار خودمون بشیم اون شرکت ها خیلی از ما جلوتر ما باشن ولی همیشه با برنامه منظم ، انتخاب های درست ، بازاریابی مناسب ، ابزار کافی میتونیم به هدفمون می رسیم . پس لازم نیست همیشه اولین باشیم .

 

چه زمینه هایی برای رقابت مناسب هست ؟

زمینه هایی برای رقابت مناسب هستند که همیشگی باشند و نیاز برای آن ها به صورت مداوم و پیوسته باشد که باعث می شود تقاضا همیشه وجود داشته باشد . درواقع این زمینه ها همیشه سود دهی خود را خواهند داشت و از بین نمی روند . چه زمینه هایی را در این زمینه می توان نام برد؟ خوراک ، پوشاک ، نیازهای اولیه و حمل و نقل جزء زمینه هایی هستند که همیشه وجود خواهند داشت چون نیاز برای آن ها به صورت همیشگی هست .

حمل ونقل امروزه به یکی از مهم ترین نیازهای هر جامعه تبدیل شده است . پس می توان با سرمایه گذاری در زمینه ی حمل و نقل به زمینه ی رقابتی ای وارد شویم که همیشگی هست و میتوان سود زیادی از آن کسب کرد . 

 

حمل ونقل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده ی زیاد از اینترنت ، تقاضاها نیز به سمت اینترنت زیاده شده است . شاید تا چند سال پیش استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند تاکسی ها حتما به حضور فیزیکی نیاز داشت و باید کنار خیابون یا هر محلی که میخواستیم تاکسی بگیریم به ایستیم . ولی امروزه بدون حضور فیزیکی میتونیم تاکسی رو به صورت مجازی درخواست کنیم ، تا تاکسی به مکانی که ما هستیم بیاد و همین یکی از تفاوت های تاکسی آنلاین با تاکسی های سنتی هست . 

 

همین مزیت و سایر موارد دیگه باعث شده تا سریعا نرم افزارهای تاکسی آنلاین بین مردم جا باز کنند و به یکی از متداول ترین گزینه ها در زندگی تبدیل بشن . با ورود اسنپ و تپ سی در ایران این نرم افزار ها کاملا شناخته شدند و همچنین سایر افراد متوجه شدن که این زمینه چقدر سودآوری داره . 

 

ویژگی های نرم افزار حمل و نقل 

اسنپ و تپ سی نرم افزارهای حمل و نقل هستند که نقاط قوت و نقاط ضعفی دارند ، پس نرم افزارهایی که قراره با این دو نرم افزار رقابت کنند باید ویژگی ها و نقاط ضعف اون ها رو پوشش داده باشن و همچین علاوه بر نقاط قوت این نرم افزار ها ، ویژگی های بیشتری هم داشته باشند . 

 

آیا می تونیم یه نرم افزار شبیه به اسنپ و تپ سی داشته باشیم ؟

با خرید نرم افزار ایکب که یک پلتفرم جامع حمل و نقل است میتویند به راحتی نرم افزاری شبیه به اسنپ و تپ سی داشته باشید و علا وه بر وریژگی هایی که این نرم افزار ها دارند ، امکانات و قابلیت های بیشتری داشته باشید . در واقع شرکت دانش بنیان کیو در ۴ سال گذشته به صورت مرتب این پلتفرم رو توسعه داده و با استفاده از تکنولوژی های روز این پلتفرم در حال سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشد . 

 

ایکب یک نرم افزار white label

اصطلاح white label به این معنی می باشد که یک محصول تولید شده از یک شرکت را می توان در اختیار سایر شرکت ها قرار داد تا با برند خود آن را به بازار عرضه نمایند . ایکب هم یک محصول white label می باشد که هر شرکت و مجموعه ای که آن را خریداری کند می تواند به راحتی با برند خود از آن استفاده کند. 

 

برای مثال فرض کنید یک شرکت می خواهد تاکسی آنلاین را با نام تاکسی آنلاین تاکساپ راه اندازی کند . می تواند با خرید نرم افزار ایکب به راحتی نام تاکساپ را بر روی آن گذاشته و با رعایت حقوق آن را به بازار عرضه کند . در واقع مفهوم white label همین مثال بالاست .

 

برای حاضر شدن نرم افزار چه مدت زمانی لازم است ؟ 

نرم افزار ایکب در حال حاضر کاملا آماده می باشد و ماژولار تهیه شده است که بنا بر ماژول هایی که مشتری می خواهد نرم افزار کاملا متناسب با مشتری ، شخصی سازی می شود . مدت زمان لازم برای تحویل نرم افزار ایکب به مشتری کمتر از سه  هفته کاری می باشد .

 

برای مشاوره در راه اندازی کسب و کار تاکسی اینترنتی، یا ارتقای نرم افزار، طراحی نرم افزار حمل و نقل و سوال در مورد نرم افزار ایکب با ما در تماس باشید .

برای خرید نرم افزار شبیه اسنپ و تپ سی می توانید با شماره ۲۸۴۲۵۰۱۳ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *