خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی چه مزیتی دارد؟

خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی چه مزیتی دارد؟

مزیت خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی

پلتفرم تاکسی اینترنتی  با ظهور برنامه هایی چون اوبر در خارج از کشور و اسنپ و تپ سی در داخل ایران بسیار گسترده شده. پلتفرم تاکسی اینترنتی ای کب برای شما زمینه راه اندازی سیستم تاکسی اینترنتی را فراهم می کند. در ادامه مزیت های خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی را بررسی خواهیم کرد.پلتفرم تاکسی اینترنتی به علت راحتی و همواره در دسترس بودن  و همچنین مزیت های مالی امروزه بسیار مورد استفاده کاربران،مسافران و رانندگان قرار می گیرد. همه این موارد نیاز به خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی را بیش از پیش گسترش داده و باعث می شود تا سیستم های تاکسیرانی قدیمی و شرکت های بزرگ حمل و نقل به فکر توسعه و مدرن سازی سیستم خود باشند.

پلتفرم تاکسی اینترنتی چیست؟

قبل از این که وارد جزییات فنی شویم به طور خلاصه کلیات پلتفرم تاکسی اینترنتی را توضیح خواهیم داد.

اجرا پلتفرم تاکسی اینترنتی بر پایه اصول زیر بنا نهاده شده است:

  1. افرادی که وسیله حمل و نقل شخصی در اختیار ندارند
  2. منطقه یا شهرک خاصی که به دور از مناطق صنعتی است
  3. عده ای از مردم که قصد سفر به مقصد خاص را دارند
  4. کسب و کاری که آنقدر بزرگ است که بتواند به راحتی روی موارد مختلف سرمایه گذاری کند

مزیت خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی و راه اندازی سیستم تاکسیرانی مدرن به صورت فنی در این مساله نهفته که می توان با این پلتفرم مسافران را برای یافتن نزدیک ترین راننده در اطرافشان و رسیدن به مقصد مورد نظر همراهی کرد. این همراهی نه تنها می تواند از نظر مالی موثر باشد بلکه خدمتی نویت در عرصه حمل و نقل به حساب می آید.

روش کار پلتفرم تاکسی اینترنتی

هر نرم افزار تاکسی اینترنتی باید شامل سه مرحله کلی باشد. این مراحل به شرح زیر هستند:

۱٫ اپلیکیشن راننده:

در این ماژول ساخته شده برای رانندگان، ابتدا راننده در سیستم تاکسی اینترنتی ثبت نام می کند. سپس از سوی مدیریت برنامه فیلدهای ورودی دریافت کرده و با آن وارد برنامه می شود. نرم افزار تاکسی اینترنتی سمت راننده دارای گزینه های خانه،درامد ها،نظرات و مدیریت حساب است. البته برای هر شرکت این گزینه ها متفاوت خواهد بود و به طور مثال می تواند به زبانه های کار جدید، کار فعلی و تاریخچه سفرها تبدیل شود. راننده زمانی که سفر جدیدی به او می رسد از طریق نرم افزار متوجه شده و آن را تایید یا رد می کند. این سیستم ساده ترین نوع اپلیکیشن تاکسی اینترنتی سمت راننده است.

۲٫ اپلیکیشن مسافر

این ماژول برای استفاده مسافر ساخته شده به طوری که هر کاربر می تواند در آن ثبت نام کند و مشخصات خود را ثبت نماید. بعد از آن به راحتی می تواند مسیر و راننده را انتخاب کرده و در مسیر حرکت کند. زمانی که مقصد را مشخص کرد، هزینه مسیر برای او محاسبه شده و قابل پرداخت خواهد بود. سپس نزدیک ترین راننده به او پیشنهاد می شود و مسافر نیز می تواند مسیر راننده را تا مبدا مکانی که در آن قرار گرفته ببیند. از سوی دیگر کاربر توانایی اشتراک گذاری مسیر خود و مشخصات راننده را با اعضای خانواده خواهد داشت.

۳٫ داشبورد مدیریت

مدیریت تمامی امکانات مورد نظر را برای دستیابی به اطلاعات سفرها،مسیرها،مسافران و رانندگان در اختیار دارد. مدیریت برنامه می تواند مسیر های طی شده امروز را بررسی کند، میزان درآمد را محاسبه نماید و همچنین نظرات کاربران را مشاهده کند. بنابراین صاحبان و مدیرانی که به خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی اقدام می کنند، بدون این که راننده ذره ای آن ها را دور بزند می توانند سیستم تاکسیرانی مدرن خود را راه اندازی و مدیریت نمایند.

مزیت خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی

زمانی که در محیطی کاملا پویا و تغییر پذیر قرار می گیرید، اگر نتوانید خود را با محیط و جامعه اداپته کنید، بی شک شکست خواهید خورد. به طور مشابه، پلتفرم تاکسی اینترنتی و خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی آینده حمل و نقل را تضمین می کند. این پلتفرم به طور کلی وجود سیستم های حمل و نقل قدیمی و کلاسیک را عملا بی تاثیر کرده و باعث می شود که با حرکت به سمت مدرنیزه شدن، جامعه را سریع تر و درگیری های موجود از جمله هدر رفتن هزینه های هنگفت و مشکلات رانندگان و مسافران را از بین می برد. بنابراین خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی یک حرکت صحیح به سمت مدرنیزه شدن سیستم های تاکسیرانی و حمل و نقل قدیمی است که هر چه دیرتر به سمت آن قدم بردارید، دیرتر میتوانید جلوی هدر رفتن هزینه و وقت را بگیرید. بنابراین همین حالا اقدام کنید و با مرور وبسایت ای کب  برای تغییر سیستم درامدزایی و کسب و کار خود تصمیم بگیرید.

ارسال نظر شما