سه نکته ضروری برای داشتن یک نرم افزار مشابه الوپیک

سه نکته ضروری برای داشتن یک نرم افزار مشابه الوپیک

نرم افزار پیک موتوری مشابه الوپیک

ما هر روزه در بخش پشتیبانی و فروش ایکب از مشتریان خود می شنویم که آنها می خواهند یک برنامه مشابه الوپیک داشته باشند . الوپیک سامانه هوشمند حمل و نقل در شهر تهران است که که این امکان را فراهم کرده که بدون معطلی و تنها با فشار دادن چند دکمه درخواست پیک موتوری یا وانت بار بدهید . شما همچنین میتوانید با سرویس تاکسی موتوری الوپیک در سریع ترین زمان ممکن به نقاط مختلف تهران سفر کنید .

قبل از اینکه دنبال یک اپلیکیشن  مشابه الوپیک باشید به سوال های زیر پاسخ دهید :

  • یک اپ مشابه الوپیک چقدر هزینه دارد ؟
  • چه مدت طول میکشد این برنامه طراحی شود ؟
  • این برنامه چه ماژول ها و ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

 

شرکت های بسیاری در ایران وجود دارد که می توانند نرم افزارهای مشابه الوپیک برای شما طراحی کنند و بازه ی قیمتی آنها بسیار متفاوت است ولی آیا کیفیت ، زمان تحویل و پشتیبانی آنها هم یکی است ؟

آیا هزینه تنها چیزی است که مهم است ؟

چند وقت پیش یکی از صاحبان آژانس تاکسی که یک اپ تاکسی اینترنتی با برند خودش را داشت به شرکت ما برای سفارش نرم افزار تاکسی یاب مراجعه کرد ! وقتی علت این کارش را پرسیدیم که چرا با وجود داشتن یک نرم افزار با برند خودش دوباره سفارش طراحی نرم افزار تاکسی اینترنتی میدهد گفت : شرکتی که قبلا با آن ها قرارداد بسته ، نرم افزار را با چند ماه تاخیر تحویل داده و باعث شده همه ی هزینه ای که صرف تبلیغ برای ورود به بازار کرده هدر برود .از آن گذشته نسخه راننده نرم افزار وقتی زیر بار رفته و در محیط واقعی تست شده فقط جوابگوی تعداد کمی راننده بوده و هرچه با پشتیبانی تماس گرفته کسی پاسخگو و پیگیر نبوده !

یک اپلیکیشن مشابه الوپیک چقدر هزینه دارد ؟

اگر تاکنون درباره هزینه طراحی نرم افزار مشابه الوپیک تحقیق کرده باشید مطمئنا متوجه گپ بزرگی که بین پایین ترین قیمت و بالاترین قیمت وجود دارد شده اید . زمانی که از هزینه یک نرم افزار می پرسید باید بدانید که بستگی به عوامل مختلفی دارد . ویژگی ها ، طراحی ، ماژول ها ، قابلیت ها ، زمان پشتیبانی و ….همگی بر هزینه نرم افزار تاثیر دارند .

ارسال نظر شما